Ostředek

Vstup do nové soutěže nám vůbec nevyšel. Vraťme se však na začátek. První mistrovské utkání nás čekal tým z Ostředka, který rovněž postoupil do přeboru. V 10 minutě po individuální akci nastřelil Vlček břevno a následně ve 14 minutě po chybě na pravé straně jsme smolně inkasovali. 0:1. Dalších 15 minut přineslo další dvě pohromy, neboť jsme neuhlídali dvě standardní situace a rázem ro bylo 0:3. Do konce první půle jsme snížili zásluhou Lásla na 1:3. Druhý poločas byl o poznání lepší a zásluhou J. Pražáka a F. Vlčka jsme dokázali vyrovnat 3:3. Poslední slovo však měli opět hosté, když v 81 minutě využili dlouhého nákopu a stanovili výsledek zápasu na 3:4.

Hodnocení: Těžko se mi utkání hodnotí. V první řadě nám chybí brankář. Kovář po sezóně odešel do SK Modřany chytat Pražskou A. třídu, kdy se bohužel nedořešil příchod jiného brankáře a tak musí do branky vypomáhat J. Majer, za což mu velice děkuji, ale je to hráč, kterého bych raději viděl v poli, než mezi třemi tyčemi. Další bod problému je absence J. Platila na lavičce. To jsou však věci interní a věřím, že to bude brzy v pořádku. Hodně nás srážela nekoncentrovanost, na hřišti chtělo rozhodovat o dění více lidí, a to prostě nejde. Ztrácí se koncentrovanost a naše hra pak upadá. Toto si musí tým uvědomit a musíme táhnout za jeden provaz. Věřím, že si reputaci spravíme ve středu v pohárovém utkání (osmifinále poháru) s rezervou Votic od 18.00 hodin a následně v sobotu od 13.00 hodin zavítáme na půdu Pyšel, kterým máme za poslední roky co vracet. Přijďte nás podpořit.